Aprílová nabídka knihovny

06.04.2017 11:52

Po nedělní Aprílové pohádce, kterou Divadélko na nitce odehrálo 2. dubna na své domovské scéně v knihovně, nás čeká letošní první Bleší trh na farské zahradě, který knihovna pořádá společně s Klubem Plánských dam v sobotu 8. dubna dopoledne a na který srdečně zveme.

Před velikonočními prázdninami se ještě stihneme sejít v knihovně se sedmáky a šesťáky, abychom se společně věnovali tématu hrdinství. To bude totiž letošním mottem soutěžní přehlídky O Knihovnických Aktivitách (OKnA), která se koná koncem dubna v Uherském Hradišti a náš program je do soutěže zařazen.

Velikonoční prázdniny už doopravdy volají po jaru a my věříme, že si užijeme krásné svěží dny nejen o Velikonocích :-)

Ve čtvrtek 27. dubna vás v 18 hodin rádi přivítáme na dalším Večeru pod lampou, tentokrát o Wratislavech nejen v Dírné a s malým překvapením.

Nezapomeňte, že až do 14. května můžete v knihovně přispět do pokladničky veřejné sbírky, kterou každoročně pořádá spolek Fest 2004. Tentokrát bude výtěžek sbírky, stejně jako prostředky získané při tradičním koncertu Velikonoce s Jesusem, věnován handicapovanému Zbyňkovi.

Těšíme se na vás nejen v knihovně (... a není to apríl!)